Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pasek rozrządu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pasek rozrządu

    Zamieszczone przez danielpoz
    Zamieszczone przez Maicroft
    Bo nowy klimatronic jest dwustrefowy i dlatego ma pokretla Taka prosta przyczyna :twisted: Do tego pokretlo jest troche wygodniejsze i latwiejsze w obsludze. Dlatego nie lubie jak radia maja guziki do volume a nie galke.

    A dzis ojciec wypatrzyl w jednym katalogu Skody zonka. Na jednej ze stron jest Octavia II z manualna klima, a obok pisze na zdjeciu, ze mozna sobie wyregulowac temperature dla kierowcy i pasazera. Ktos chyba dla zle zdjecie 8)
    stary panel tez byl 2 sterefowy a galeczek nie posiadal hahaha np.w VW i SEAT

    a co w tym dziwnego ze moze byc osobno regulowana temperatura dla kierowcy i pasazera? stare BMW nawet bez klimy mialo takie cos
    Mowimy o Octavii I i II.

    Octa I nie miala klimy dwu strefowej a Octa II ma ja tylko i wylacznie w przypadku montazu climatronica, a nie zwyklej manualnej klimy lub nawet climatica.
    Taekwondo

  • #2
    Pasek rozrządu

    Wie ktoś może czy jest ograniczenie Czasowe jeśli chodzi o pasek rozrządu w benzynie
    Gdzieś słyszałem że 5 lat niezależnie od km
    Prawda?
    Seria 188KM/270Nm na 95RON

    Komentarz


    • #3
      Re: Pasek rozrządu

      Zamieszczone przez Sebastian_M26
      Wie ktoś może czy jest ograniczenie Czasowe jeśli chodzi o pasek rozrządu w benzynie
      Gdzieś słyszałem że 5 lat niezależnie od km
      Prawda?
      Ma to sens. Miałem surprise z UNO żony. Auto miało 9 lat i 45 kkm przebiegu!!!! I nagle przestało jeżdzić :evil: . Po walkach typu iskra, paliwo itp kapnąlem się że cóś nie tak z rozrządem bo mi plunął po oczach z kolektora ssącego paliwem. :lol: :lol:
      Próbowałem ustawić sam ale w tym genialnym wyrobie samochodo-podobnym nie znalazłem znaków na kołach i zawiozłem auto do speców...
      I okazało się że przeskoczył pasek o 2 zęby... Tak skubany się rozciągnął.....
      Podsumowując: jeśli jest stare auto z małym przebiegiem lepiej wymienić.....
      Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X